Zakopane podczas rozgrywanych w Warszawie Mistrzostw Polski 28-30.12.2014 roku wywalczyło Wicemistrzostwo Kraju w biegu drużynowym w składzie Daniel Tylka, Dariusz Stanuch, Andrzej Gąsienica - Laskowy. Niestety piękna passa 9 wygranych z rzędu została przerwana. Taki jest sport i cieszymy się z tego co udało nam się osiągnąć. Na 11 drużyn startujących jest cały czas niezły wynik.
Zabrakło nie wiele, ale i tak naszego mistrzowskiego rekordu długo żaden klub w Polsce nie pobije!

W biegach indywidualnych z dobrej strony zaprezentował się Daniel Tylka, który uplasował się zaraz za podium, na 4 nie lubianym przez sportowców miejscu w punktacji Wielobojowych Młodzieżowych Mistrzostw Polski.
W tej samej rywalizacji ale już w Senatorskiej obsadzie był 11. Jego kolega z Teamu Andrzej Gąsienica- Laskowy był nieco wyżej bo na wysokim 7 miejscu. Dariusz Stanuch przez obowiązki trenerskie nie był w stanie w 100% rywalizować na wszystkich dystansach. Nasz kluczowy zawodnik Piotr Głowacki, który od wakacji nabawił się kontuzji, pomimo wielkich chęci, nie był w stanie wziąć udział w zawodach.